gta4

Ahoj ,tady najdete vše co potřebujete vědět o GTA 4 a jestli ne tak mi napište do diskuze pokusim jse to sehnat tak jse tady bavte!!!!!!

obrázky a informace

Oficiální screeny z GTA 4

Po screenech a včerejším logu je tu nášup dalších informací, jako první je přinesl server gtaiv.cz (PŮVODNÍ NEWSKA) a potom gta4.net.

 • Kromě autobusu a vlaku najdeme ve hře i metro ("Underground Subway System")

 • V autě bude k dispozici nový pohled kamery - přímo z auta, bude vidět i kousek palubní desky. K dispozici budou celkem 4 pohledy kamery.

 • Pomocí pravé analogové páčky budete moci během jízdy autem rotovat kamerou kolem dokola.

 • Voda je, jak jsme mohli vidět z traileru i screenů, naprosto nově zpracovaná. Vypadá jinak ve dne a jinak v noci.

 • Někdy bude záležet na tom jestli provedete úkol (misi) ve dne nebo v noci. V noci by to mělo být pochopitelně snadnější.

 • Nikovi je něco mezi 35 a 40 lety.

 • Protože je Niko ilegální přistěhovalec a nemá čistý trestní rejstřík, bude pro něho mít zatčení mnohem větší důsledky než dřív.

 • Počasí bude mít větší vliv na hru (pravděpodobně na ovládání vozidel nebo třeba běh proti větru).


  Během psaní novinky jsem ještě na planetgta.com objevil další verze artworku na kterém stojí Niko ve dveřích se zbraní v ruce - prohlédněte si je v sekci ARTWORKY.  zdroj: gtaiv.cz, gta4.net, planetgta.com
 Sobota 26.05.2007, 13:47:03. (komentáře | Skóre: 4)
 
  Nové logo Autor: Johnny
Galerie
Náhodou som pred malou chvíľou zavítal na planetgta.com a objavil som tam dve úplne nové logá GTA IV. Nájdete ich ako pod týmto textom, tak aj v sekcii LOGA GTAIV, v čiernej aj bielej farbe. Pátek 25.05.2007, 20:46:51. (komentáře | Skóre: 1)
 
  Informace z brazilského OXM Autor: Otah
GameInfo
Další preview GTA IV zveřejnil před několika dny také Official Brazil Xbox 360 Magazine. Jak jistě tušíte, opět jsme se žádné vyloženě klíčové informace nedozvěděli, ale něco nového v něm přece jen najdeme:

 • Obyčejní lidé na ulicích používají jak mobilní telefony, tak telefonní budky. Mohou si také zavolat taxi, což může i Niko.

 • Nakupují u stánků s hot dogy.

 • Mobilní telefon obsahuje herní statistiky a postup ve hře.

 • Lidé z různých částí města se chovají odlišně.

 • Zdá se, že bude opět možné plavat (není na 100% potvrzené, ale je to velmi pravděpodobné)

 • Lidé se chovají různě podle denní doby, navíc se podle ní mění i jejich počet v ulicích. Demo, které měli redaktoři OXM možnost vidět, se odehrávalo v Brokeru kolem osmi ráno.

 • Oproti předchozím dílům se značně zvětšila umělá inteligence lidí. Zastavují se, diskutují, prosí o cigarety, ptají se na čas. Na všechny tyto podněty ostatní reagují různými hláškami.

 • Ukázka inteligence policie bude prý v příštím demu, které můžeme očekávat v průběhu příštího měsíce.

 • R* slibuje zlepšení možností kamery (různé úhly atd.).

 • Některé mrakodrapy jsou pro Nika přístupné. Může vystoupit nahoru a dokonce vyhodit někoho z okna.

 • Mobilní telefon má také souvislost s misemi - Niko si vybírá misi prostřednictví kontaktu v telefonu. Nemusí proto pro její zadání nikam jezdit, jako tomu bylo doposud.

  Původní anglický článek (resp. diskusní topic) si můžete přečíst NA FÓRU GTAGAMING.COM.

  Zdroj: gtagaming.com
 Pátek 25.05.2007, 08:10:16. (komentáře | Skóre: 0)
 
  Smršť digitálních screenů! Autor: Otah
GameInfo
Z čista jasna je tu várka 18ti digitálních screenshotů GTA IV! Některé z nich již známe v podobě scanů, ale v plné kvalitě jsme zatím neměli možnost je vidět. Níže vidíte čtyři z nich, ostatní si můžete prohlédnout v sekci OFICIÁLNÍ SCREENYNavíc byly zveřejněny v digitální podobě i artworky, které jsme dříve viděli jen na skanech z časopisů - prohlédněte si je v sekci ARTWORKY.

Můžete si prohlédnout také přímo původní článek na GTA4.NET.

thx tKoudy, díky němuž opět jako první v ČR přinášíme nejžhavější informace (jsme dokonce rychlejší než světová planetgta.com ;-) )

Zdroj: gta4.net, gamesradar.com, ign.com
 Čtvrtek 24.05.2007, 19:41:57. (komentáře | Skóre: 5)
 
  Čo takto skrášliť si plochu? Autor: Johnny
Galerie
Konečne som sa na chvíľu vyslobodil z pazúrov učenia na poslednú maturitnú skúšku a pripravil som si pre vás naozaj skromný update galérie. Pridal som do nej totiž jeden skutočne podarený wallpaper, ktorý mi iba pred pár minútami poslal Dooker. Ak si momentálne nemáte plochu čím ozdobiť, je to určite dobrá voľba. Nájdete ho v sekcii WALLPAPERY.

 Středa 23.05.2007, 20:06:29. (komentáře | Skóre: 0)
 
  Ohlášena Grand Theft Auto IV Special Edition! Autor: tKoudy
GameInfo
Včera večer vydali Rockstar Games prohlášení ve kterém oznamují vydání speciální edice GTA IV a to ve stejné dny jako klasické verze hry, tedy 16.10.07 (Amerika) a 19.10.07 (Evropa). Cena v Americe byla stanovena na $89.99 a je již k dispozici k předobjednání (v USA, u nás zatím ne) do vyprodání zásob, takže to půjde docela rychle :) Zde je seznam věcí ve kterých se bude lišit s klasickou edicí:

 • Hra bude v ochranné kovové krabičce s tématikou GTA a speciálním balení pro Xbox 360 nebo PS3.

 • Kniha s artworky k GTA IV, které nebyly nikdy předtím zveřejněny.

 • CD s výběrem soundtracku, navíc s novými kousky od nejlepších umělců.

 • Exkluzivní "Rockstar keychain" (klíč-řetěz) pro bezpečné uložení (uzamčení) krabičky.

 • Limitovaná edice "Rockstar duffel bag" ("pytel" - pravděpodobně taška, nebo batoh).

  Původní prohlášení čtěte v AJ NA TAKE2GAMES.COM.
 Úterý 22.05.2007, 08:46:56. (komentáře | Skóre: 5)
 
  Omluva čtenářům Autor: Otah
Site
Za celou redakci gta4.cz bych se nyní rád omluvil všem slušným čtenářům, kteří přispívají do našeho shoutboxu. Kvůli neustálému náporu urážlivých příspěvků jsme se rozhodli shoutbox alespoň dočasně zrušit. Dokud urážky směřovaly jen na členy redakce, dokázali jsme je tolerovat. Ale nyní začala skupina nepřátel našeho webu slovně napadat i naše čtenáře.

Spojením "nepřátelé našeho webu" mám na mysli skupinu lidí, která se domnívá, že členové redakce a někteří naši čtenáři psali neslušné příspěvky na jejich webu. Nyní se snaží pomstít se našemu webu. Za naše nepřátele se prohlásili sami, my jsme nikdy nikoho za svého nepřítele nepokládali.

Budeme se snažit najít přijatelnější řešení vzniklé situace, ale bohužel nás okolnosti donutily přistoupit pro tuto chvíli k takto radikálnímu opatření. Ještě jednou se omlouváme.

O své názory se s námi a ostatními čtenáři můžete stále podělit v diskusním fóru.
 Pondělí 21.05.2007, 20:08:03. (komentáře | Skóre: 4)
 
  Artwork + ďalšie preview Autor: Johnny
Galerie
Kubrta asi sklamem, keďže žiadna meganewska pre dnešok nie je v pláne. Pokúsim sa to však napraviť aspoň pekným artworkom, ktorý sa objavil na internete (thx bart010). Je skutočne podarený, takže naň zamerajte svoju pozornosť :-).V druhej časti novinky by som vás chcel upozorniť na ďalšie preview, ktoré tentokrát priniesol náš materský server - Vokr.com. Ide o také zhrnutie doteraz uverejnených informácií - konečne v zrozumitelnom jazyku. Neváhajte a ČÍTAJTE.
 Neděle 20.05.2007, 20:39:52. (komentáře | Skóre: 3.66)
 
  Ďalšie preview - progam3s.com Autor: Johnny
GameInfo
Už som si myslel, že ani dnes nič na novinku nenájdem. Pri surfovaní serverom gtaforums.com sa na mňa však usmialo šťastie, a tak vás môžem informovať o ďalšom preview, ktoré uzrelo svetlo sveta. Tentokrát však nie je šírené v papierovej podobe (časopis), ale, pre nás pohodlnejšou formou, internetom. Uverejnil ho dnes server ProGam3s.com, ale ani tentoraz sme sa, bohužiaľ, nič nové nedozvedeli. Ak však rozumiete po anglicky a nemáte momentálne čo robiť, odporúčam vám si spomínané preview PREČÍTAŤ.

Zdroj: gtaforums
 Sobota 19.05.2007, 20:36:04. (komentáře | Skóre: 0)
 
  Další střípky informací Autor: Otah
GameInfo
V britském magazínu PLAY se objevilo další několikastránkové preview GTA IV. Jak jistě tušíte, příliš mnoho nového nepřineslo, avšak několik nových detailů najít můžeme.

 • Nikův bratranec Roman dluží tisíce dolarů.

 • Jak jsme se dozvěděli již dříve, Nikův telefon bude tak trochu multifunkční zařízení. Bude moci přijímat textové zprávy, ale především bude obsahovat integrovaný fotoaparát.

 • Příští číslo časopisu PLAY (které vychází 14. června) prý bude obsahovat exkluzivní preview této hry.

  Doufejme tedy, že se brzy dozvíme nějaké nové klíčové informace.

  zdroj: thegtaplace.com

GTA IV

Grand Theft Auto IV

 

O jedenáctém pokračování se spekuluje již od vydání San Andreas a za tu dobu se objevilo několik obrázků. Poslední dobou se taktéž hodně diskutovalo o místě, kam bude další díl Grand Theft Auta zasazen. Nejdříve se mluvilo o Bogotě, Tokiu, nebo dokonce o spojení obou oblastí v jedné hře, protože si Rockstar Games údajně zajistili GTA domény s těmito přízvisky. Ovšem když už se obrátit ze světa vtipné parodie do reality, připadá v úvahu spíše Londýn. Přeci jenom Liberty City, Vice City a San Andreas jsou města zmíněná v prvních titulech série a anglická metropole se objevila jako místo pro dovádění rovnou ve dvou datadiscích – Grand Theft Auto: London 69 a London 61. Díky tomu se jeden čas vášnivě spekulovalo právě o hlavním městě Velké Británie, Manchesteru nebo rovnou celé Anglie, a stranou nezůstalo ani vzdálené Mexico City.

 

Spoustu hráčů hodně překvapilo, že se Grand Theft Auto IV objeví na podzim 2007 nejen na PS3, ale i na Xboxu 360. Většina z nás totiž předpokládala, že GTA IV bude zase na půl roku až rok PS3 exkluzivní titul a až poté se objeví na dalších platformách včetně PC a Xboxu 360. Společnost Microsoft naopak neváhala a den co den se, snažila tuto společnost přesvědčit, aby GTA IV (a další tituly včetně BioShocku) přinesla na Xbox 360. Dlouho tato snaha nenesla žádné ovoce, ale když vedení Take 2 vidělo, že k dohodě se Sony v nejbližší době nedojde, tak nakonec tlaku Microsoftu a bezedné peněžence Billa Gatese podlehla. Společnost Sony tak přišla o exkluzivitu GTA IV.

 

Grand Theft Auto IV tak přesně 17. října 2007 vyjde jak ve verzi pro Xbox 360, tak ve verzi pro PlayStation 3.OBRÁZKY

GTA IV

Grand Theft Auto IV

 

O jedenáctém pokračování se spekuluje již od vydání San Andreas a za tu dobu se objevilo několik obrázků. Poslední dobou se taktéž hodně diskutovalo o místě, kam bude další díl Grand Theft Auta zasazen. Nejdříve se mluvilo o Bogotě, Tokiu, nebo dokonce o spojení obou oblastí v jedné hře, protože si Rockstar Games údajně zajistili GTA domény s těmito přízvisky. Ovšem když už se obrátit ze světa vtipné parodie do reality, připadá v úvahu spíše Londýn. Přeci jenom Liberty City, Vice City a San Andreas jsou města zmíněná v prvních titulech série a anglická metropole se objevila jako místo pro dovádění rovnou ve dvou datadiscích – Grand Theft Auto: London 69 a London 61. Díky tomu se jeden čas vášnivě spekulovalo právě o hlavním městě Velké Británie, Manchesteru nebo rovnou celé Anglie, a stranou nezůstalo ani vzdálené Mexico City.

 

Spoustu hráčů hodně překvapilo, že se Grand Theft Auto IV objeví na podzim 2007 nejen na PS3, ale i na Xboxu 360. Většina z nás totiž předpokládala, že GTA IV bude zase na půl roku až rok PS3 exkluzivní titul a až poté se objeví na dalších platformách včetně PC a Xboxu 360. Společnost Microsoft naopak neváhala a den co den se, snažila tuto společnost přesvědčit, aby GTA IV (a další tituly včetně BioShocku) přinesla na Xbox 360. Dlouho tato snaha nenesla žádné ovoce, ale když vedení Take 2 vidělo, že k dohodě se Sony v nejbližší době nedojde, tak nakonec tlaku Microsoftu a bezedné peněžence Billa Gatese podlehla. Společnost Sony tak přišla o exkluzivitu GTA IV.

 

Grand Theft Auto IV tak přesně 17. října 2007 vyjde jak ve verzi pro Xbox 360, tak ve verzi pro PlayStation 3.OBRÁZKY