gta4

Ahoj ,tady najdete vše co potřebujete vědět o GTA 4 a jestli ne tak mi napište do diskuze pokusim jse to sehnat tak jse tady bavte!!!!!!

GTA 4

  Informace z GamePro Germany Autor: Otah
GameInfo
Další preview GTA IV se objevilo v německém časopise GamePro. Ačkoli bylo poměrně obsáhlé, nových informací v něm příliš nenajdeme. Ale přesto se můžeme dozvědět pár nových drobností.

  • Kradení auta bude animováno několika různými animacemi. Již známe jednu z nich, kdy Niko rozbije loktem okno a následně nastartuje auto pomocí kabelů. Ostatně víc způsobů asi pravděpodobně možných nebude, ale očekává se, že animace budou dynamicky reagovat na vzniklé situace, např. když Nika při kradení někdo vyruší nebo by se mohl rozhlížet, kdyby měl podezření, že je někdo v okolí. Zkrátka se R* snaží omezit "naskriptované" situace, tzn. aby animace stejných úkonů nevypadaly stále naprosto stejně, jako tomu bylo dosud

  • R* se také snažili omezit počet nerealistických elementů, jako jsou například šipky u dveří, nad sledovanou osobou atd. Jak již víme, ve hře bude hrát velkou roli mobilní telefon, který by mohl některé z těchto věcí pokrýt. Také se spekuluje, že budou k dispozici další elektronické "hračky", jak navigace GPS.

  • Původní myšlenkou R* bylo také to, aby každá ulice ve městě měla své jméno, které by se zobrazilo v rohu obrazovky, pokud byste do ní vešli nebo vjeli. Tato vlastnost je však stále otázkou diskuse uvnitř R*, stejně jako otázka přístupnosti města od začátku. Stále není rozhodnuto, zda bude od začátku přístupné celé město, nebo budou některé části znepřístupněny blokací mostů, jako v předchozích dílech.

  • Na otázku rozdílů mezi verzí pro XBOX a PS3 odpověděl Dan Houser tak, že jejich cílem je, aby žádné rozdíly nebyly. V současné době se oběma platformám věnují stejně.

  • Dále uvedl, že ještě neví, co přesně bude dostupné jako stáhnutelný obsah navíc. Zároveň řekl, že některé věci budou zdarma, jiné pravděpodobně zpoplatněné.


    zdroj: gta4.net
 Středa 16.05.2007, 12:45:50. (komentáře | Skóre: 5)
 
  První digitální screenshot! Autor: Otah
GameInfo
Několik screenshotů uvolnil R* již při vydání traileru. Šlo však jen o jeho výtažky. Dále jsme měli možnost vidět několik nových obrázků na scanech z různých magazínů. Nyní se však na internetových stránkách New York Times objevil článek obsahující digitální screenshot ze hry. Můžete si ho prohlédnout také přímo zde:


Vlak projíždějící čtvrtí Broker

zdroj: gta4.net
GRAND THEFT AUTO IV by mělo vyjít 18 října i na pc ,xbox 360 a na playstation 3 a možná že i na jiné platformy